آه خواهرم!

قرض از مزاحمت، دارم میروم مسافرت..
قطار دو ساعت دیگر راه می افتد و من اینجا نشسته ام دارم با شست ِ دست ِ چپ ِ بریده برای شما وصیت می کنم.

زیاده عرضی نیست تنها اینکه:

من فقط یک عدد خواهر دارم که دقیقا می توانید اینجا پیدایش کنید. این خواهر من، مثل من و برادرم احساسات دیمی ندارد. خیلی رقیق است عزیز دلمان. (حالا به رویش نیاورید که عزیز دلمان است که از فردا دیگر نمی شود جمعش کرد) ناملایمات ناملایمش می کند سریع.

این خواهر من، چهار ـ پنج روز دیگر کنکور دارد. نیستم که هوایش را داشته باشم! مداد و پاک کنش را آماده برایش گذاشته ام، ساندیسش را هم که نظام می دهد! کاری که به عهده ی شماست این است که هی بروید بهش روحیه بدهید و بگویید حالا درست است که دشمنان قسم خورده مملکت دارند دانشمندان هسته ای مان را شهید می کنند، اما بی خیال، تو برو فیزیک هسته ای ات را بخوان که تنها مایه ی افتخار ایران اسلامی تو هستی و تو می توانی و ... از این حرفها که خودتان بلدید.

اگر آمدم دیدم کنکورش را بد داده، همه را از چشم شما می بینم ها. گفته باشم!

 

پ.ن اول: دعا کنید در این مسافرت به چیزهایی که می خواهم برسم..

پ.ن دوم: نگرانی من از این یه هفته نبودنم این است که با این دوستان فعالمان در گودر، چقدر آیتم نخوانده برایم باقی خواهند ماند، به فکر من باشید و یک مقدار کم کاری کنید عزیزان!

/ 20 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهنام.ج

سعی می کنیم بهش ادوات مناسبی جهت تقلب متفکرانه برسونیم !‌ از درگاه ایزد تعالی هم التماس مقبولیت جهت کنکوری ها ی محترم داریم ... ! دیگر سر به آسمان می گذارم می می روم ... مسافرت هم به خیر و خوشی باشد ...

نون اوّل نامه..

خب یک نفر رو هم بفرستید به ما روحیه بدهد.. برم با خواهرم صحبت کنم.. بعدش برم با خواهر شما صحبت کنم.. ته اش می رسه به اینجا که برم با همه خواهر و برادرهای دینی صحبت کنم..

اضحی

سلام به خواهرشون اینا: روحیه داشته باش خواهر گلم. اصلا نگران هیچی نباش. تو میتونی، اگه فعل خواستن رو دست صرف کنی. باریکللا. نترس. شجاع باش. ما منتظر شنیدن خبرای خوشیم. به خودشون اینا: اولا قرض نه و غرض. دوما شما نمیخواد نگران خواهرتون اینا باشید. اونا خودشون انقد درس خوندن که اصلا نه استرس دارن نه احتیاجی به این دلسوزیای خاله خرسکی. تازشم مطمئنم ایشونم مث خودتون انقد اعتماد بنفس و پشتوانه محکم روحی و مالی دارن که از شکست نمیترسن. به نون اول نامه(س) شما نگران نباش. ماهمونجر که به خواهرشون اینا روحیه دادیم ، این توانایی رو داریم که به همه پشت کنکوریا روحیه بدیم. ما خودمون براتون دعا میکنیم.

حمیده

قرض از مزاحمت؟![تعجب]

سادات

و ما قرار بود هم اکنون با هم سفر باشیم قسمت نشد باری هزار مرتبه به شما خوش بگذرد[لبخند]

راز دریا

سلام، سفر پر خیر و برکتی داشته باشید. [گل]

پریزاد

یعنی شما ابجی بزرگه اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من همیشه برعکسشو فکر میکردم...

آرمان

سلام خدا کنه همه چیز بر وفق مرادتان باشه آپم و منتظر حظورتان