به رنگ منافق

من نه فرزند انقلابم و نه حتی فرزند جنگ. من ماهها بعد از اتمام جنگ آمدم.

اما تعهد و پایبندی ام به آن انقلاب و آن جنگ و آن خونهای ریخته بر روی زمینش بیشتر از تویی ست که خودت را نفر بعد از امام انقلابی ها جا زدی و هشت سال جنگ را نخست وزیری کردی که امروز برای تروریست های این مملکت حقوق شهروندی قائلی و برای اعدامشان ناراحتی و به خانواده هایشان پیغام تسلیت می فرستی.

 

شرف نداشته ات را بیشتر از این به رخ ما نکش.

/ 11 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ریزه میزه

جالبه موسوی از قاتلین حمایت میکنه بعدش طرفداراش میان سیره امام علی رو به ما یاد آوری میکنن

گل نرگس

چرا این نمیمیره ؟؟؟[متفکر]

مسافر

خدا خیر بده حسین قدیانی رو! نمی دونم که وبشو می خونی یا نه! البته مطالبشو تو کتاب نه ده چاپ کرده... عالیه! به قول قدیانی اینا آیت الله نیستن آیت شیطانن...

پریزاد

این شرف نداشته رو خوب اومدی... سخنرانی شهید دیالمه رو شنیدی؟30 سال پیش این ادم وزنش رو شناخته بود...بصیرت یعنی این...اون وقت فلانی هنوز که هنوزه میگه به من محرز نشده!!!

پریا

ای ول واقعا که حق داری...

علی شجاع

اگر می گین فلان بی شرفه، به نظر من بی شرف تر از اون الان دارند راست راست تو مملکت می گردند، و تازه مسولیت های کلان کشوری هم دارند. اون هایی که امثال کوی دانشگاه و کهریزک رو به پا کردند و اون قدر زورشون زیاده که حتی وقتی نماینده های مردم هم میگن فلانی تو قضیه کهریزک مقصره اصلیه، دادگاهی نمیشن و نامه میدن که من نبودم دمم بود! خانم کیا، یک طرفه به قاضی نرین.

امیر حسین مجیری

سلام. البته تا حدودی به شما حق می دهم. این کارهای آقای موسوی صحیح نیست. اما حقیقتا از تروریست بودن کسانی که اعدام شده اند خبر ندارم. خوب بود که قوه ی قضائیه دادگاه این افراد را علنی برگزار می کرد "تا سیه روی شود هر که در او غش باشد." این که یکباره اعلام کنند چند نفر را اعدام کرده ایم آن هم در شرایطی که برخی در پی آنند که با یک حرکت عیب و ایرادی وارد کنند - و حقا و انصافا برخی از این ایرادها وارد است.- اصلا کار صحیحی نبود. البته بیشتر باید بحث کرد. موفق باشید.

نا شناس

واقعا متاسفم برای آدمایی شبیه تو ! انقدر سخته که از عقلت کمک بگیری و هر چیزی رو باور نکنی؟ ! سوادتو ببر بالا بعد دهنتو باز کن البته چون مسخ شده هستی فک کنم دیگه اصلا فک کنی ! چشم و گوش بسته شد فلانی هستی و چشم و گوش بسته مطیع آقا و غیره! خیلی جالبه که یه آدم می تونه انقدر مسخ بشه

لیلا

در مملکتی که فقط دولت حق حرف زدن دارد (هیچ حرفی را باور نکنید)!! شریعتی