شاید کفاره ی گناهان تو باشم..

یک نمونه ی ناچیز:

مادرم صد بار گفته که حرف گوش کنم و با ماژیک روی یخچال ننویسم، جایش سخت پاک می شود. اما من برای صد و یکمین بار روی یخچال می نویسم برایش که:

« مامان دارم میرم بازار، بعدشم میرم دانشگاه، ساعت ۴ هم که وقت دندون پزشکی دارم، بعدشم که پیاده روی. نمیشه که زود بیام، لطفا نگران نشو. باتشکر! ـ فاطمه »


در گوشی با مادرم: چه دردی می کشی مادر از داشتن من..

/ 11 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین جعفریان

دختر این کار رو نکن اون مادرته کمتر اذیتش کن حرصش بده [عصبانی]

لیلا

برا مامانت یه دستمال جادویی بخر .من تضمین میکنم دیگه دعوات نکنه!

خالص

خدایا کمک کن مطهره مان این شکلی نشود! خوب یه تیکه کاغذ با چسب نواری چاره خیلی راحتشه و اذیت کردن هم خوب نیست. فکر کنم اولین پستی در وبلاگ تون بود که بدون تعارف هیچ حس خوبی نسبت بهش نداشتم. خیلی جدی بدم اومد از کارتون و از تنبلی زاید الوصف در رعایت حقوق دیگران. ببخشید دیگه. رک بود.

میم ِ لام

یا سلام سلام اول: مگه ماژیک تان وایت برد نیست؟ تازه نیازی به یخ چال نیست با پنج هزار تومان کار حل است! دوم: احیانا اگر به جای پسر ِ خانه می گفتید برادر چه فرقی می کرد؟ برای چه این همه حروف اصراف کردید؟ مثلا امثال سال اصلاح الگوی مصرف است و موجز نویسی یک راه ِ اصلاح !

مهدی

سلام از طرف مامانتون: از داشتنت نه ولی ازکارات خیلیییییییییی[من نبودم]

پریا

بی خیال همین کاراست که واسه مامانت میشه خاطره غصه نخور که مامانا غر نزنن که آدم افسردگی میگیره گوگولی[چشمک]

مهدی

ای بابا زودترمیگفتی اینقدر قانعی[افسوس] من یکشنبه دفترم شما و باقی دوستان تشریف بیارید تقدیم میکنم[نگران]

مسافر

سلام دوستان! انشاءالله مما یکشنبه عازم عتباتیم! اگه یه وقت کامنتی گذاشتیم که موجب ناراحتی و دلخوری شما شده و... خلاصه حلال کنین! به یکی از بچه ها سپردم که وب رو آپ کنه، اما اگه با تاخیر مواجه شد بدونین ما نیستیم...[خداحافظ]

رهگذر

این ایام عید کمک نمی کنی حداقل کار اضافه نکن خب!!!