بکِش بکِش!

خواستم به بهانه ی درس خواندن هم که شده کمتر به این دنیای مجازی سر بزنم ولی نشد چون باید می آمدم و مراتب شکایت خودم را از روزنامه جام جم ابراز می داشتم.
در ویژه نامه نسل ٣ این هفته روزنامه جام جم یک عدد دزدی آشکار دیده شد که نتوانستم در برابرش سکوت کنم و در واقع سکوت را بر خودم حرام دانستم.
من معتقدم تیتر اول این ویژه نامه با اندکی تصرف به قصد رد گم کردن، از روی وبلاگ بنده برداشته شده و از آنجایی که به وضوح و به شدت حق کپی رایت (!) در اینجا پایمال شده، من رسما این ویژه نامه را فاقد اعتبار اعلام کرده و باید بگویم که این بار هم مستنداتم موجود می باشد (!)

پ.ن: حالا بماند که خودم این عنوان را از کجا کش رفتم!

/ 17 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آهسته

محکوم باید گردد

دختر خوب خوشم میاد اونطور که راحتی حرف میزنی و گفته هاو عقاید خود را تحریر می کنی ، که البته این مطلق نیست و کسانی را که با دقت می نگارند را نیز در جای خود تحسین میکنیم اما لازم است در کنار عقل و منطق دل آدمها حرفی برای گفتن داشته باشه همانطور که قبلا گفته بودم : ما جوانهای ایرانی در معذورات هستیم . سوال میپرسم ممنون چنانچه پاسخ بدید هم شما و هم بقیه دوستان : این محدوده ها را خود برای خود تعریف می کنیم آیا دیگران این محدوده ها را تعریف می کنند یا باید وجود داشته باشد ؟ ****دل به رویا بسپار*****

parvaz

دزد که به دزد بزنه شاه دزده[خنده]

رهگذر

وای گفتی نسل سه!!چقدر دوستش داشتم یه زمانی قبل از اینکه همشون از هم بپاشن و خیلی هاشون کوچ کنن به همشهری و از اونجا هم به نمی دونم کجا اصلا علت برد همشهری تو سالای اولش به خاطر اون نسل سه ای های سابق بود یاد چه خاطراتی انداختی منو دختر!!

نیما

سلام آری چنین است رسم روزگار؛ بکشی، می کشنت! جمله ی قصار از خودم!!

علی اکبر

سلام خوبید؟ ممنونم که به وبلاگم اومدید و برای ستایش کوچولو دعا کردید. انگار موضوع جنجالی پیش اومده. من هم این حرکت ناشایست روزنامه جام جم رو دزدی در روز روش میدانم و از همین جا خواستار تعطیلی این روزنامه ی وابسته به سازمان صدا و سیما هستم.. و در آخر هم که دزدی که از دز... بدزده شاه دزده ... موفق باشی

لیلیت

سلام مرسی عوض شدم به دلایلی!

م.رجبی

معمولا دزدی از آثار نشانه پیشرفته. : : : از همین جا هم اعلام می کنم من هیچ احتیاجی به پیشرفت ندارم، لطفا یاری نفرمایید...

امیر حسین مجیری

درخت را به نام برگ بهار را به نام گل ستاره را به نام نور کوه را به نام سنگ دل شکفته ی مرا به نام عشق عشق را به نام درد مرا به نام کوچکم صدا بزن خدا بیامرزد عمران صلاحی را.