روز بابا مبارک

«پدر» خیلی سنگین است، تکلف دارد، بیشتر می خورد مترادف کلماتی مثل رئیس و بزرگ و ... باشد، آدم را یاد سریال پدرسالار می اندازد، از آنهایی که تا اسمش می آید رعشه به تن بچه می افتد، از آنهایی که فقط گوشت و برنج و روغن می خرد می آید خانه و تکیه می دهد به پشتی و سفارش چای می دهد و کاری غیر از این کسی ازش ندیده است.

«پدر» خیلی تکلف دارد، از جنس آنی که من دارم نیست...

آنی که من دارم فقط باید «بابا» صدایش زد. فقط «الف» و «ب» دارد اما یک دنیا حرف پشتش خوابیده...

روز بابا مبارک.( از طرف همه کسانی که بابا دارند و قدرش را نمی دانند و بابا ندارند و قدرش را می دانند...)

/ 6 نظر / 9 بازدید
شوالیه سیاه

روز بابا با یک روز تاخیر بر بابای محترم شوما هم مبارک باشه [لبخند] متن قشنگی بود ...

مهتا.الف

سلام می دونم دیره اما روزشون مبارک[گل]

توده کشت

سلام فاطمه جان من نمیدانستم انجا کجا بود ممنون که اطلاع دادی ولی مهم هم نبود که کجا بود چون منظور من از جام جم لوکیشن فیلم "آن آقابا مردم چه خوب حرف میزند"نبود منظورم قلمرو حکومت عمو عزت بود و نه چیز دیگه باز هم بابت اطلاع رسانیت ممنون.

لیلیت

سلام قالب نو مبارک! شما که به ما سر نمی زنی [ناراحت] اومدم حلال بودی بطلبم ان شا الله فردا عازم حجیم دیگه به قول بابات بدی دیدی حقت بوده خوبی دیدی اشتباه شده! خداحافظ خیلی برام دعاکن دعا کن که درکشو داشته باشم!

سحر

سلام. اولین بار اومدم اینجا. از وبتون راستش خیلی خوشم اومده، اخه پستاتون مطلباش کم هستن و این خیلی خوبه مخصوصا وقتی مختصر و مفید باشه مثل مال شما من هم ولادت حضرت علی (ع) و روز بابا رو تبریک میگم( با اندی تاخیر) خوشحال میشم اگه به وب من هم سری بزنید. یا حق.