دیروز 19 آذر 86، امروز 19 آذر 87

365 روز گذشت از روزی که از سر بیکاری در پرشین بلاگ می گشتم و باز هم از روی بیکاری فرم ثبت نام را پر کردم.

...

365 روز از به دنیا آمدن دومین فاطمه کیا گذشت. فاطمه کیایی که این پشت می نشیند با دنیای واقعی اش فرقی ندارد. حالا یکی بیست ساله است و یکی یک ساله، ولی عجیب حرف هم را می فهمند.

365 روز از ساخت این خانه دومم گذشت تا بفهمم اینجا هم می شود دوستانی پیدا کرد که با اینکه نه می شناسی شان نه دیدی شان و نه حتی صدایشان را شنیدی اما از خیلی از دوستان دیگر برایت مطمئن تر و صمیمی تر باشند.

...

حالا به ازای این 365 روز، دو جفت و نیم دوست خوب پیدا کردم، دوستانی که بر خلاف بقیه دلیل دوستی ام با آنها درس نیست؛ مدرسه نیست؛ دانشگاه نیست، فقط همین دنیای مجازی است که خیلی ها به آن بی اعتمادند.

ممنونم از اینکه به من اعتماد کردید و اجازه دادید به شما اعتماد کنم.

و چه تصادف جالبی ...

تولد فاطمۀ  یک ساله با تولد دوباره اسماعیل(ع) یکی شده.

/ 12 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پسر پیام نوری

ای صبا از من به اسماعیل قربانی بگو / زنده برگشتن ز کوی یار شرط عشق نیست امیدوارم همیشه روزهای زندگی ات با خوشی های عالم تقارن داشته باشد

پیک سحر

خوشحالم که اینجا دوستی ها شبیه دوستی های دانشگاه و مدرسه نیست/ عاتش را خوب درک می کنی حالا! !!!! اینجا می شود با پاهای یک چیپس هم خوش بود! میشود با "سیاپوشا!!!" دم غروب به جای پیاده رو وسط یک بلوار شلوغ پیاده روی کرد... می شود به "هیاهوی" یک سیب سرخ 1350 تومانی خندید! اینجا می شود با پلیس های طرح کنترل ترافیک هم گپ زد! یا روی دیوارهای آتلیه های جعبه نوشابه دار پوستری آشنا دید و ذوق مرگ شد! تولدش مبارک/ خواستیم کادوی تولد بگیریم هر چند آنچه صاحبش دوست دارد اینجا یافت می نشود!! اینجا بادی در کنار نیست و تیغ و خطر سقوطی!! اما اینجا برای صاحبش آرامش بدون وسیله آرامش(!!) را می توان آرزو کرد!!!![گل]

پیک سحر

این قدر سرم گرم تجدید خاطره شد که 3 نفر توی مدت زمانی که من کامنتم رو تایپ می کردم تبریک گفتن!! [گل][گل] برای کسب آرام شما کمترین کار من نصب بادگیر است!!!

parvaz

چه تولدت جالبی مبااااااااااااااارک باشه

parvaz

چه تولدت جالبی مبااااااااااااااارک باشه

rocio

*************************************************************** عید قربان جشن رسیدگی از هوای نفس و شکوفایی ایمان و یقین بر همه ابراهیمیان مبارک [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ***************************************************************

رهگذر

تولدت مبارک عزیزم! یه دوست دیگه رو هم به لیست دوستای مجازیت اضافه کن چون من فکر میکنم ازت خوشم اومده! احسان رضایی رو مگه میشه دوست نداشت؟ولی ناظم بکایی یه چیز دیگه ست!!!

پیک سحر

ناظم بکایی که واقعا یه چیز دیگه ست! از اون چیزای....

پارادوکس... [M.Sh]

اری... من هم مانند تو ای غریبه ی دوست داشتنی دنیای مجازی بزرگ تر از دنیای کوچک خدای من !! من هم مانند تو دو جفت و نیم دوست مجازی پیدا کردم... به انها اعتماد کردم... و خیلی کیفورم از این بابت !! انگاری ما بقول تو دو جفت و نیم دوست دو روحیم در یک بدن - نه ! - اشتباه شد ! یک روحیم در دو بدن !! همه اتفاقات زندگی مان نیز شبیه همند !! همه ی اتفاق هایمان !! عاشق شدنمان !! وبلاگ نویسی هایمان !! ماه تولدمان !! و اعتماد کردن هایمان !! خیلی ها نسبت به این دنیا بی اعتمادند اما ما و شما ها ... نه !! راستی تولدت هم مبارک... جالب می دانی چیست ؟؟؟ جالب اینکه تولد من هم هفته دیگر شب عید غدیر است !! اما غدیر کجا و قربان کجا ؟؟! در مورد پست قبلیت هم باید بگویم !! این تفاوت ها خیلی جالب اند... جالب تر !! سر به زیر و سربلند باشی !!