تو فکر یک سقفم...!

یک نظر سنجی!

پارسال از صد نفر، نفر n ام شدم - البته این n به بی نهایت میل نمی کردها!...چیزی حدود هفتاد و نهم -
حیف که وجدان کاری نمی گذارد هی به خودم رای دهم!

البته جایزه شان به برترین ها چیز خاصی هم نبود. یک آنتی ویروس. آن هم کسپر اسکای که خیلی عقب افتاده است. (شاید قضیه گربه و گوشت باشد!)

پارسال با این وبلاگ مخروبه ام چیزی گیرم نیامد جز یک تقدیرنامه آن هم در یک پاکت کاهی. خدا را چه دیدی شاید امسال خونه ای ماشینی چیزی دادند!

 
پ.ن: نظر به اینکه خودم و خواهرم و صاحبان نه وبلاگ دیگر که به صورت کاملا تصادفی خودم هستم به این خراب شده رای خواهند داد، در صورتی که من برگزیده ی این انتخابات نباشم، بلاشک تقلب گسترده صورت گرفته، شما به خیابان ها بریزید و منتظر بیانیه های بعدی من باشید!

/ 13 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رهگذر

حالا کجا باید رای بدیم؟ اصلاً ماجرا از چه قراره؟ اگه رای بدیم چی به ما میماسه؟! کامنت سومی چقدر عصبیه ها!!!

?

اگه نصف نصف باشه,قبوله[چشمک]

لیلیت

بوی م م میاد[سبز][نیشخند] راستی مگه می خوای بری مشهد؟؟؟

ممی زاده

[گل]سلام به ما هم سرکی بکشید خوشحالمان کر دید[گل]

حسین جعفریان

ببین من میخوام برم رای بدما اما سرعتم کمه اصلا نمیاره اونجا رو :(

همراه سبز

بهتر نیست اینقدر همه چیز رو مسخره نکنی؟ آخه تو که چادری هستی و دائم در وبلاگت مسائل اخلاقی رو بیان میکنی و از شب قدر و مزاحمتهایی که برات تو خیابون ایجاد می شده و...حرف میزنی دیگه چرا؟ اینقدر تحت تاثیر این و اون نباش. ول کن یه چیزو این قدر کش نده دیگه بی مزه اش کردین.خوده جنبش سبزیها اینقدر شما رو کار ندارن که شما به اونا کار دارین.

همراه سبز

مثلا" چی لایق مسخره کردنه؟ آره راست می گی این که رئیس جمهورمون آبرومونو تو دنیا برده...این که دستگاه پارازیت روی برج میلاد نصب شده و باعث سقط جنین و نازایی و سردرد های مزمن و باعث ابطال به سرطان خون میشه آره از این که خودمون به خودمون داریم آسیب میزنیم چه جسمی چه اقتصادی و...آره این دولت و طرفداراش لایق مسخره کردن هستن این یکی رو خوب اومدی خانومی که نمی دونم محترم هستی یا نه ؟ البته با تفاسیرت راجع به مزاحمتهای که تو خیابون برات ایجاد شده و خیلی واقعا" خیلی رو و حیا داشتی که تو وبلاگت بنویسی بعید می دونم که باشی ...برات متاسفم هر چیزی رو نباید بیان کرد چون قبحش از بین میره و تو می مونی و آبروی رفته حالا بشین و راهپیمایی سکوت مردم رو مسخره کن .کجای کاری هر کی اون وبلاگ مسخره فاطیان رو خوند لبش رو گزید و گفت این دختره چی جوری روش شده واقعا"؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

memol

وب لگ خیلی بی مزه ایداری سعی کن بهتربنویسی

memol

فاطمه خانم بهترکارکن